Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

NVVP Pathologendag 2022

17 november 2022

Pathologendag  | 2022

De tweede woensdag van november is de International Pathology Day. De NVVP sluit hierbij aan met het houden van een Pathologendag, dit jaar op donderdag 17 november in Hotel Van der Valk Veenendaal. De Week van de Pathologie in het voorjaar en de maandelijkse webinars staan in het teken van vakinhoudelijke bij- en nascholing. De Pathologendag is een verenigingsdag ten dienste van de commissies, werk- en taakgroepen, activiteiten van onze leden en wat hun bezig houdt.

Het bestuur heeft samen met de betrokken commissies een mooi programma samengesteld, met o.a. een sessie Kwaliteit, inbreng van NVVP-commissies, netwerkpathologie & verandermanagement.

Klik op de programma-knop voor het volledige programma.

Kies via onderstaande knop de juiste categorie en vul vervolgens uw gegevens in om te registreren voor de Pathologendag 2022. Houdt er rekening mee dat deelname per iDeal dient te worden betaald. Na ontvangst van uw betaling is uw aanmelding definitief.

Gegevens

Datum:
17 november 2022

Organisator

Nederlandse Vereniging Voor Pathologie (NVVP)
Telefoon:
+31 71 519 10 80
Bekijk de site van Organisator

Locatie

Van der Valk – Veenendaal
Bastion 73
Veenendaal, 3905 NJ
+ Google Maps

Gegevens

Datum:
17 november 2022

Organisator

Nederlandse Vereniging Voor Pathologie (NVVP)
Telefoon:
+31 71 519 10 80
Bekijk de site van Organisator

Locatie

Van der Valk – Veenendaal
Bastion 73
Veenendaal, 3905 NJ
+ Google Maps
© Copyright - De Nederlandse Vereniging voor Pathologie